Prezent dla rodziców na rocznicę

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
yokoyoko

Re: Prezent dla rodziców na rocznicę

Post autor: yokoyoko » 28 lis 2017 03:49

Zarówno mamie, jak i tacie podarowałam obrączki z datą ich ślubu. Wcześniej zakupione, oddałam do grawerowania, w związku z czym błyskawicznie i żwawo zajęli się wprowadzeniem napisów na nie. Rodzicom niezwykle spodobała się taka forma prezentu!

berekatka

Post autor: berekatka » 23 sty 2018 11:14

Moi rodzice są miłośnikami pięknych obrazów w klasycznych drewnianych ramach. Więc wraz z rodzeństwem zdecydowalismy się w tym roku na ich 35 rocznicę ślubu na taki właśnie prezent. Z pomocą przyszły nam jeszcze usługi Grawernia.pl i do ramy przytwierdziliśmy piękną tabliczkę z napisem. Co prawda na stronie pokazane są głównie tabliczki na drzwi biurowe, tabliczki z imieniem na drzwi, ale udało się coś dobrać do ramy :) Teraz od razu widać, że to prezent od dzieci :)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 21 lut 2018 14:06

Zdecydowanie tak. Przecież przede wszystkim dla rodziców będzie liczył się gest, a nie kwoty. Pomyślcie o tym, by przyrządzić dla rodziców specjalną tabliczkę. Grawer na niej zrobicie, to bardzo fajna sprawa, szczególnie że mało kto daje takie prezenty.

Chylon

Post autor: Chylon » 16 mar 2018 19:23

Myślę, że podarowanie tablicy z wygrawerowaną datą ślubu rodziców powinna być doskonałym zakupem. Tak się składa, iż sama sprezentowałam coś takiego moim rodzicom, byli bardzo zadowoleni! Zakupioną tablicę oddałam do Power-Graw, którzy zajęli się jej laserową obróbką. Efekt okazał się oszałamiający! Tablicę zaś postanowili powiesić nad kominkiem. :)

Mannia

Post autor: Mannia » 20 cze 2018 14:08

Od rodziców wzięłam obrączki, zaś jako prezent specjalnie wygrawerowano na nich datę ich ślubu. Byli niezmiernie zadowoleni z prezentu w takiej formie! Został on wykonany przez firmę Margraw http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ z Piaseczna. Cudowna robota, bardzo się do tego przyłożyli, zwracając uwagę na najmniejsze detale.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 13:24

A może zamiast graweru jakiś piękny haft, np. na eleganckiej pościeli lub ręcznikach? Widziałam super rzeczy tego typu na http://www.monogramy.com.pl, myślę, że to fajny pomysł, co myślisz?

matyy

Post autor: matyy » 10 lip 2018 21:52

O wlasnie! Jesli chodzi o grawerowanie - to moze jakis puchar czy statuetka z grawerem? Albo jakis kielich, wazon itp? Spojrzcie, np tutaj: http://akcept.com.pl/statuetki%C2%A0szk ... d,197.html - jak widac wybor jest ogromny - zalezy praktycznie od naszej wyobrazni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”