Ile czasu czeka sie na odszkodowanie za OC ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
czergrom

Ile czasu czeka sie na odszkodowanie za OC ?

Postautor: czergrom » 31 sty 2016 13:18

Prawie rok temu miałem wypadek,byłem poszkodowany zwróciłem sie o odzkodowanie do ubezpieczalni winowajcy(Hdi Asekuracja)za kazdym razem dzwoniac mowia,ze musza czekac na decyzje sadu dopiero wtedy wypłaca mi pieniadze.Mija juz rok ile jeszcze mam czekac?

wlika

Re: Ile czasu czeka sie na odszkodowanie za OC ?

Postautor: wlika » 31 sty 2016 23:07

30 dni mają na wypłatę. A wystąpiłaś o odszkodowanie za szkody na osobie? Jeśli nie to koniecznie to zrób, albo zgłoś się do Europejskiego Centrum Odszkodowań. Oni Ci pomogą.

gaja

Postautor: gaja » 28 lut 2016 23:52

A dlaczego sprawa była w sądzie? Czy chodzi o ustalenie winy? Występowałeś o zadośćuczynienie? Jeśli nie, to faktycznie zgłoś się do tego EuCO.

dynamical

Postautor: dynamical » 29 lut 2016 13:34

Dlatego ja uważam, że najlepsze są naprawy bezgotówkowe. Nie czekasz na odszkodowanie, tylko odstawiasz samochód, a warsztat sam się rozlicza z ubezpieczycielem. Inna sprawa, że bym nie wybrała takiej firmy "kogucik", bo one zawsze robią problemy. Dla wszystkich, którzy chcą się rozliczać bezgotówkowo polecam link szkodypowypadkowe.pl, w Zabrzu jest taka firma, która się tym zajmuje i są bardzo dobrzy.

pepitka

Postautor: pepitka » 01 mar 2016 05:02

odszkodowanie czasem możemy dostać znacznie później niż zostaną dokonane wszystkie naprawy :) Niestety taka papierologia trwa i trwa!

JuliaJach

Postautor: JuliaJach » 21 mar 2016 12:01

Ja gdy korzystałam z usług mk-finanse na pieniądze czekałam coś około tygodnia. Wszystko szybko i bezproblemowo. W twoim przypadku była orzeczona wina?

elwirunia1

Postautor: elwirunia1 » 12 kwie 2016 07:33

Wg mnie nie ma co czekać i się denerwować, tylko skontaktuj się z odszkodowania-romanski.pl i oni już dalej poprowadzą Twoją sprawę i skutecznie wyegzekwują odszkodowanie. Jak doczytasz na ich stronie, nie ponosisz żadnych kosztów do czasu otrzymania odszkodowania. Poczytaj u nich na stronie informacje, skontaktuj się z nimi i spokojniej będziesz spać, oni zajmą się już wszystkim.

aga77

Postautor: aga77 » 20 mar 2017 23:30

gaja pisze:A dlaczego sprawa była w sądzie? Czy chodzi o ustalenie winy? Występowałeś o zadośćuczynienie? Jeśli nie, to faktycznie zgłoś się do tego EuCO.

Faktycznie, to bardzo dobra firma odszkodowawcza godna polecania. Tutaj a.kita@euco.pl jest adres mailowy do świetnego agenta, z którym warto się skontaktować, jeśli jest problem z ubezpieczycielem.

gaja

Postautor: gaja » 22 mar 2017 22:54

Zobaczcie sobie tutaj http://www.jakoscobslugi.pl/opinie/placowka/120686 opinie o EuCO. Klienci bardzo ich cenią za to, że odzyskują ich pieniądze.

Wróć do „Aktualne sprawy”